Якщо Косів, то Гуцул, якщо Гуцул, то тихий. Готель "Гуцул" на вул. Тиха, 30.

Можна спокійно відпочити в Карпатах.  

Новини 06.05.18
07.07.- 08.07.18 у Косові Івано-Франківської обл.
велика подія – фестиваль «Лудинє 2018».
«Людинє» або «Вберя» - так гуцули називають
одяг. В ці дні – увага!!! – у Косові святкують
свято Івана Купала та День міста Косова.
Плануються показ сучасної гуцульської моди, концерти, дискотека. Приїжджайте!!!

Новини 17.03.18
Прадавня загадка Риків
Хочете дізнатись більше про Косів?
Тоді Вам на екскурсію - "Прадавня загадка Риків."*
Довжина маршруту - 6 км.
Час - 3 години
------------------------------------------------------------------------
*Вартість ексурсії уточнюйте в рецепції.

Новини 26.02.18
1. Ми підготували смачні смаколики в рецепцію (безкоштовно!)

2. У літній період в рецепції напої власного приготування (безкоштовно!) 

Дивовижна Майстерня

До шкіряної майстерні Пана Василя я підійшла у останній сонячний день жовтня. Це місце здивувало мене з першого погляду. На подвір’ї, звичайної на вигляд, сільської хатини у стилі мальовничого творчого безладу розташовано безліч предметів побуту, які давно вийшли з ужитку. Але вразили мене не самі предметі, а та гармонійна збалансованість із якою речі перебувають у співвідношенні одна до одної.
Майстер Василь виявився людиною дуже скромною. Він люб’язно дозволив мені роздивитись та сфотографувати особистий простір, у якому безперервно відбувається творчий процес. Але на жаль не дозволив зробити фото його самого, посилаючись на відсутність костюма із галстуком.
Мене цікавило питання, яким чином виникла ідея створити усі ці інсталяції. На що я отримала доволі прозаїчну відповідь. – Коли виникла потреба ремонтувати зовнішнє покриття будинку, а часу на це Пан Василь, на жаль, не мав – він вирішив прикрити зовнішні негаразди відволікаючими увагу глядача речами. Це поклало початок такому собі імпровізованому музею під відкритим небом. І, хоча табличка на зовнішній хвіртці попереджує: Не заходити. Не музей. – Все одно цікаві туристи час від часу просяться на подвір’я до майстра, роздивитись незвичайні та колоритні композиції.
А де ви берете усі ці речі? – здивовано запитала я
Вони усі ваші?
Ні – відповів майстер – не усі.
Коли він почав викладати на подвір’ї творчі інсталяції, то сусіди, знайомі і незнайомі люди приносили до майстерні залишки старовинної кераміки, одягу, іграшок та усілякого домашнього мотлоху, який викинути, рука не підіймається. А потрапивши до рук майстра уживані речі набули нового життя.
Деякі незнайомці, що бажають лишитись інкогніто просто перекидають свої дарунки через паркан до двору, де Пан Василь їх знаходить та лагодить нові композиції.
Деяке домашнє приладдя ще й досі служить вірою і правдою. У декоративних скриньках зберігається сіль, цукор, ганчірки, а у старенькій бочці – корм для корівки.
Внутрішнє убранство майстерні також рясніє цікавими речами. І хоча сам Пан Василь не вбачає там ніякої краси – сторонньому оку, у звичайних нібито предметах, помітно ту саму гармонійну збалансованість, яка вражає з першого погляду.
Основною справою майстра є виготовлення шкіряних сумочок, косметичок, шкатулочок та деяких виробів для чоловіків - методом ручного плетіння.
Висока якість та надзвичайна краса і різноманітність витворів дає можливість кожному бажаючому – вибрати для себе унікальну річ від унікального майстра – Пана Василя.